Zespół MAMYWSPARCIE.PL

Ewa Borodo-Jaskólska.jpg

Ewa Borodo-Jaskólska

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, współtworzę warszawski Ośrodek Psychoterapii W RELACJI.

W pracy psychoterapeutycznej wartością jest dla mnie kontakt - ze swoimi przeżyciami, emocjami, ze swoim ciałem,  a także bycie w autentycznym kontakcie z drugim człowiekiem.

W gabinecie spotykam mamy, dla których początek macierzyństwa stał się momentem zatrzymania lub kryzysu, ale też szansy na to, by rozpocząć korzystne dla siebie procesy zmian. Wiem, jak ważne jest, by w początkach macierzyństwa dostać akceptację i wsparcie, a także umieć po nie sięgać. 

Prywatnie jestem mamą i żoną.

 

Magdalena Kosicka

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Pracuję w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), gdzie wspieram matki i ojców małych dzieci w początkach ich rodzicielstwa.

W swojej pracy terapeutycznej bazuję głównie na podejściu systemowym i narracyjnym. Wierzę, że sposób narracji i kontekst naszych osobistych opowieści mają kluczowe znaczenie dla naszego samopoczucia i sposobu, w jaki odbieramy siebie samych i świat wokół nas. Dlatego też ważne jest dla mnie współtworzenie strony mamywsparcie.pl, gdzie macierzyństwo ma wiele wymiarów, a każda historia jest równie istotna.

Obecnie jestem pełnoetatową matką na urlopie wychowawczym.

 

Piszą dla nas

Anna Gierda

Jestem psychoterapeutą, pedagogiem i specjalistą terapii uzależnień; pracuję w gabinecie prywatnym i w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA w Białymstoku.


Pracuję w nurcie humanistycznym, cenię integrację w psychoterapii;  w pracy terapeutycznej stawiam na wewnętrzną  integrację moich pacjentów, spójność ich uczuć, myśli i działań tworzącą się w oparciu o bezpieczną, autentyczną relację.


Prywatnie - jestem żoną i matką dorosłych już synów, fanką słońca, ruchu i poezji śpiewanej.

 
magda jankowska-makowska.jpg

Magdalena Jankowska-Makowska

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym.

Obecnie pracuje w Punkcie Konsultacyjnym dla Rodzin działającym w Stowarzyszeniu PRO, którego jestem współzałożycielką oraz współpracuje z Ośrodkiem Psychoterapii W RELACJI. Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych, trudności w relacjach z innymi ludźmi, borykającymi się z depresją czy lękiem, osobami obciążonymi doświadczeniem wychowania się w rodzinie   dysfunkcyjnej, w tym alkoholowej. Chętnie pracuję z kobietami po poronieniach i przeżywającymi kryzysy w macierzyństwie czy w czasie ciąży.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci. Lubię poezję śpiewaną, długie spacery brzegiem morza i uspokajający mnie szum fal.

 

Beata Zielińska Rocha.jpg

Beata Zielińska-Rocha

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, współzałożycielką warszawskiego Ośrodka Psychoterapii W RELACJI.

Prowadzę indywidualną psychoterapię osób dorosłych (również po angielsku i hiszpańsku) oraz terapię par. Pracuję w nurcie humanistycznym, szczególnie bliska jest mi psychoterapia skoncentrowana na emocjach (EFT).  

Mam doświadczenie pracy z kobietami przygotowującymi się do bycia mamą, w okresie ciąży i z młodymi matkami. Chętnie wspieram pary borykające się z różnymi problemami w swoich związkach. Pomagam moim klientom pełniej doświadczać siebie samych, rozumieć siebie, zmieniać się, rozwijać oraz budować bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

Prywatnie jestem mamą dwójki dorosłych dzieci.

 
olga kozyra.jpg

Olga Kozyra

Jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie jestem w trakcie specjalistycznego szkolenia z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową młodzieży w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 6 w Warszawie oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych w gabinecie prywatnym. Proponuję pomoc psychologiczną i seksuologiczną nie tylko osobom z poważnymi trudnościami, ale także tym którzy chcą podnieść jakość i komfort swojego życia.

Doświadczenie zdobywałam m.in. na oddziałach ogólno psychiatrycznych oraz na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego oraz w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, malarstwa i górskich wędrówek.